top of page

O nas

Zaufani podwykonawcy

Specjalizujemy się w kompleksowym wykonywaniu studni głębinowych oraz odwiertach pod pompy ciepła. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem co pozwala na profesjonalne i szybkie wykonywanie zleceń. Działamy na terenach województw łódzkiego i wielkopolskiego.

Odwierty pod gruntowe pompy ciepła i studnie głębinowe — dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Nasza firma od 2003 roku zajmuje się profesjonalnym wykonywaniem odwiertów pod gruntowe pompy ciepła, ich doborem oraz instalacją, a także wierceniem studni głębinowych i montażem odpowiednich przyłączy. Dzięki ciągłemu kształceniu się oraz zdobywaniu niezbędnych certyfikatów nasze prace przebiegają w bezpieczny i rzetelny sposób. W efekcie jako zaufani podwykonawcy możemy zmniejszyć ryzyko pojawienia się jakichkolwiek nieprawidłowości podczas budowy, które generowałyby dodatkowe koszty i opóźnienie. To sprawia, że na terenie województw łódzkiego oraz wielkopolskiego cieszymy się zaufaniem wielu klientów, którzy chętnie ponownie korzystają z naszych usług podczas nowych inwestycji.

Doświadczony zespół, który dba o terminowość

Warto również wspomnieć, że zatrudnione w naszej firmie osoby mają uprawnienia wiertacza i operatora koparki. W praktyce oznacza to, że wiedzą, w jaki sposób sprawnie wykonać wszystkie pracy i unikać przy tym najczęściej powtarzających się błędów. Dzięki temu zarówno pompy ciepła, jak i studnie wyróżniają się niezawodnym działaniem przez wiele lat. Ponadto dbając o komfort naszych klientów i zadowolenie ze świadczonych usług, każdą inwestycję indywidualnie wyceniamy. W efekcie osoby, które decydują się na skorzystanie z naszych usług, nie muszą opłacać ustalonych odgórnie składek nie zawsze mających uzasadnienie w rzeczywistych kosztach, ale mogą liczyć na projekt dopasowany do ich potrzeb.

Co więcej, wszystkie wykonywane prace odbywają się w ustalonym wcześniej terminie i kończą we wskazanym czasie. Dlatego też osoby korzystające z naszych usług nie muszą obawiać się dużych opóźnień, które mogą generować większe koszty. Jako że studnie głębinowe oraz pompy ciepła należą do niezwykle ważnych elementów budowy domu lub firmy, staramy się zadbać o to, aby prace przebiegały niezwykle sprawnie i jednocześnie spełniły wszystkie oczekiwania naszych klientów.

info.jpg
1.jpg
bottom of page