top of page

Wykonanie przyłącza wodociągowego

Standardowym założeniem przy budowie domu lub jakiegokolwiek innego obiektu jest konieczność podłączenia do lokalnej sieci wodociągowej. Tymczasem istnieje alternatywne rozwiązanie, o którym nie zawsze się pamięta. Studnie głębinowe doskonale realizują zadania związane z dostarczaniem wody do budynków. A pod wieloma względami są nawet lepsze. Dlatego w ostatnim czasie tak popularna stała się budowa przyłącza wody. Łódzkie województwo jest tego najlepszym przykładem.

Dlaczego warto przyłączyć wodę ze studni głębinowej?

Najważniejszy powód jest oczywisty: duża oszczędność. Woda z wodociągów jest stosunkowo droga. A na pewno trzeba za nią płacić więcej niż w przypadku własnej studni. Jeśli ma ona zostać wykorzystywana na co dzień w domu, wystarczy przyłączyć ją do miejskiej kanalizacji w celu odprowadzania ścieków. Do kosztów eksploatacyjnych należy jeszcze dodać energię elektryczną, która jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania pompy głębinowej. W ostatecznym rozrachunku wszystko wychodzi znacznie taniej od zakupu wody bezpośrednio z wodociągów.

Kompleksowe przyłącze wody ze studni

Instalacja jest skomplikowanym, bo składającym się z wielu elementów systemem. Zazwyczaj wymaga więc zaangażowania kilku wykonawców. Nasza firma stawia jednak na kompleksową ofertę. Dlatego zajmiemy się wszystkim, co jest niezbędne do stworzenia pełnego i niezawodnego przyłącza wody ze studni.

Z naszych usług mogą skorzystać osoby, które nie mają jeszcze własnej studzienki. Z przyjemnością podejmiemy się jej wykonania. Oprócz tego dołączymy instalację zbiornika wyrównawczego, pompę głębinową czy rozdzielacze. A na sam koniec zamontujemy przyłącze wody ze studni do wskazanego miejsca bądź miejsc. Oczywiście możemy wykonać też tylko część z tych usług – według zapotrzebowania naszych klientów.

Szybka i profesjonalna budowa przyłącza wody w Łódzkiem

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, który pozwala nam przeprowadzić szybką realizację zlecenia. Poradzimy sobie nawet w trudniejszych, wymagających poważnego nakładu pracy sytuacjach. Na dodatek nasze doświadczenie sprawia, że precyzyjnie zaprojektowane instalacje stają się niezawodne oraz wydajne. Gwarantujemy więc wywiązanie się z umowy w terminie przy zachowaniu najwyższej jakości wykonania.

Ile kosztuje projekt przyłącza wody w naszym wykonaniu?

Ostateczny koszt usługi składa się z kilku czynników. To przede wszystkim rozległość instalacji, cena urządzeń i akcesoriów, głębokość studni, a także konieczność zastosowania pomniejszych elementów (takich jak kolanka, rury, zaślepki). A ile kosztuje projekt przyłącza wody? To również zależy od stopnia zaawansowania systemu. Dokładną wycenę prezentujemy zawsze na początku współpracy, co jest najuczciwszą drogą dla naszych klientów.

W kwestii takiej, jak budowa przyłącza wody łódzkie województwo ma możliwość skorzystania z profesjonalnej pomocy dzięki naszej ofercie. Serdecznie zachęcamy do zadawania nam pytań dotyczących usługi. Udzielimy szczegółowych informacji na temat przyłączy po kontakcie telefonicznym lub mailowym.

1.jpg
bottom of page