top of page

Odwierty pod pompy ciepła

Od jakości realizacji odwiertu zależy wydajność pomp ciepła oraz ich żywotność. Dlatego warto zdać się na wiedzę fachowców. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem możemy zaproponować profesjonalnie wykonane odwierty pod pompy ciepła.

Odwiert pod pompę ciepła przy użyciu zaawansowanych technologii

Posiadamy niezawodny sprzęt, który pozwala na szybką, bezpieczną oraz sprawną realizację odwiertów. Jesteśmy przygotowani na każdą sytuację, dlatego nie przewidujemy żadnych opóźnień przy odwiertach. Ponadto stosujemy wyłącznie sprawdzone metody, które w najkrótszym możliwym czasie dają pożądane efekty.

W skład oferty wchodzą nie tylko same odwierty, ale również związane z nim czynności, które mają na celu zagwarantować oczekiwany poziom wykonania. Wykonujemy dodatkowo wpuszczenie sondy gruntowej (nazywanej również wymiennikiem pionowym), a następnie stosujemy obsypkę oraz uzupełniamy sondy glikolem wraz ze sprawdzeniem szczelności i ciśnienia.

Głębinowa pompa ciepła w doskonałej cenie

Zdajemy sobie sprawę z tego, że najdroższe rozwiązania nie zawsze oznaczają najlepszą jakość. Dlatego proponujemy naszym klientom optymalnie dobrane urządzenia uznanych w branży marek. Same odwierty, którymi się zajmujemy na co dzień, również nie muszą być drogie. Ograniczenie kosztów jest możliwe dzięki stosowanemu sprzętowi o wysokich parametrach, który skraca czas pracy. Ponadto postawiliśmy sobie za zadanie utrzymanie konkurencyjności cen niezależnie od sytuacji.

Jeśli chodzi o odwierty pod pompy ciepła łódzkie województwo ma dostęp do profesjonalnej oferty. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego , aby dowiedzieć się więcej szczegółów na temat usługi, wyceny oraz terminu realizacji. Z przyjemnością rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

ODWIERTY_POMPY_CIEPLA_2-min.png
ODWIERTY_POMPY_CIEPLA-min.png
1.jpg
bottom of page